Acta CITY47

Nicaragua, 47, 08029 Barcelona, Hiszpania

  • Do 3 osób
  • Do 19 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Acta CITY47 znajduje się 2,44 km od centrum. W opiniach gości obiekt uzyskuje 8,3/10 (5 094 opinie). Na miejscu obiekt udostępnia m.in. restaurację, centrum fitness oraz bezpłatne Wi-Fi.

Acta CITY47 to czterogwiazdkowy hotel w Barcelonie. To obiekt miejski.

Wyposażenie pokoi

W pokojach jest klimatyzacja i prywatna łazienka. Dostępny jest też telewizor z płaskim ekranem. Część pokoi ma sejf, biurko, minibar i ekspres do kawy. W łazienkach znajduje się suszarka do włosów, wanna lub prysznic oraz bezpłatny zestaw kosmetyków.

Udogodnienia

Obiekt oferuje całodobową recepcję i bezpłatne Wi-Fi. Na miejscu działa restauracja Nass City z daniami kuchni międzynarodowej oraz śniadaniem bezglutenowym na życzenie. Jest też bar i centrum fitness. Dostępny jest parking. Bezpłatny pokój do prasowania jest czynny przez całą dobę.

Lokalizacja i dojazd

Obiekt leży 300 m od stacji metra Sants-Estació. Lotnisko Barcelona El Prat znajduje się 11 km od hotelu.

W pobliżu

  • CaixaForum Barcelona - 1,8 km
  • La Pedrera - 2,4 km
  • Muzeum FC Barcelony - 2,6 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~630 zł

Wybór pokoi

Pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • ekspres do kawy

2 osoby17 m²prywatna łazienka

Acta CITY47 - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • bar
  • transport z/na lotnisko

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W przypadku rezerwacji obejmujących więcej niż 5 pokoi mogą obowiązywać inne zasady działalności obiektu oraz inne zasady dotyczące płatności.

Imię i nazwisko widniejące na karcie kredytowej, której użyto do dokonania rezerwacji, muszą zgadzać się z danymi Gościa zatrzymującego się w obiekcie.

W przypadku rezerwacji dokonywanych w imieniu osoby trzeciej wymagane jest wypełnienie formularza upoważnienia oraz przedstawienie kopii dokumentu tożsamości i karty kredytowej tej osoby.

W przypadku rezerwacji ofert bezzwrotnych, które należy opłacić przed przyjazdem, obiekt Acta CITY47 wyśle Gościom szczegółowe instrukcje dotyczące płatności, w tym link do bezpiecznej platformy płatniczej.

W przypadku niedokonania płatności rezerwacja zostanie anulowana w ciągu 48 godzin.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Acta CITY47”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Acta CITY47 oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Acta CITY47” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Acta CITY47”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 3 osoby.

Czy Acta CITY47 ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Acta CITY47 ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Acta CITY47?

Obiekt znajduje się w miejscowości Barcelona.

Acta CITY47 na mapie: Barcelona

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Acta CITY47

Średnia ocena z 5 094 opinii na Booking.com to 8,3/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Acta CITY47. Dodaj swoją na barcelona-sleepstays.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10