Decô Apartments Barcelona-Eixample

Oblíbené u hostů
Apartmán

Barcelona, ŠpanělskoCarrer París 178, 08036

Orientační cena za noc pro 2 osoby~8 823 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 8 hostů
  • Až 120 m²
  • Ložnice: 4
  • Parkování

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~8 823 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

V destinaci Barcelona je situované ubytování Decô Apartments Barcelona-Eixample.

Možnosti ubytování jsou apartmány s plochou od 80 do 120 m². Tyto jednotky nabízejí trezor, TV a klimatizaci. Ve všech je pamatováno na balkon nebo terasu, sušičku a pračku. Pro hosty je ve všech apartmánech vlastní koupelna se sprchou a fénem. Najde se i kuchyň s lednicí, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a toustovačem. Ve vybavení jsou i rychlovarná konvice nebo kávovar, láhev vody a kuchyňské nádobí. Posezení, dětská jídelní židlička, jídelní část, topení a šatní skříň jsou v ubytování. Ubytování navíc poskytuje pohovku, dřevěnou nebo parketovou podlahu, žehličku, soukromý vchod a venkovní nábytek. Výhled ve všech apartmánech směřuje na město. Venkovní jídelní kout je v některých apartmánech. Ručníky a ložní prádlo jsou připraveny ve všech apartmánech.

V prostorách ubytování naleznete terasu. Ubytování pronajímá rodinné pokoje. 640 metrů odtud leží El Palauet Barcelona. O kus dál se nacházejí Palau Robert (660 metrů) a Platja de la Barceloneta (3,7 km). Asi 12 km odtud je Letiště Barcelona El Prat Josep Tarradellas. Mezi služby ubytování patří úschova zavazadel i Wi-Fi zdarma. Decô Apartments Barcelona-Eixample zajistí za poplatek dopravu z letiště nebo na letiště. Mezi patry jezdí výtah a na místě je přepážka s turistickými informacemi. Součástí nabídky je vlastní parkoviště.

Vzdálenosti k vybraným místům

Museum and Study Center of Sport Doctor Melcior Colet370 m vzdušnou čarou
Palau Robert660 m vzdušnou čarou
Platja de la Barceloneta3,7 km vzdušnou čarou
Platja de Sant Miquel3,7 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaLožnicePostele
Ateliérový apartmán se 2 ložnicemi480 m²2Manželská postel, 2 × Samostatná postel
Apartmán Superior se čtyřmi ložnicemi8120 m²46 × Samostatná postel, Manželská postel
Apartmán Deluxe se 3 ložnicemi6100 m²34 × Samostatná postel, Manželská postel
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte apartmány v ubytování Decô Apartments Barcelona-Eixample podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Pračka v pokoji nebo apartmánu
  • Sušička
  • Balkon nebo terasa
  • Vlastní koupelna
  • klimatizace

Ateliérový apartmán se 2 ložnicemi

▾

Apartmán Superior se čtyřmi ložnicemi

▾

Apartmán Deluxe se 3 ložnicemi

▾

Decô Apartments Barcelona-Eixample - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Soukromé parkoviště
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Terasa
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 30 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Parkování je k dispozici.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 320 EUR. Úhrada: kreditní karta; 14 dní před přihlášením. Vrácení: kreditní karta; 7 dní po odhlášení.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Upozorňujeme, že na místě není nepřetržitě otevřená recepce.

Vyzvednutí klíčů si prosím dohodněte 48 hodin před příjezdem.

Upozorňujeme, že na rezervace více než 2 apartmánů se mohou vztahovat odlišné podmínky a další příplatky.

V závislosti na zvolené ceně obdržíte bezpečný odkaz na platbu za ubytování a příslušnou zálohu.

Z bezpečnostních důvodů nelze účtovat platbu přímo z vaší platební karty.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • katalánsky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • ESFCTU00000806600001901700000000000000000000000081076

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Barcelona El Prat Josep Tarradellas Airport“ od ubytování „Decô Apartments Barcelona-Eixample“?

Barcelona El Prat Josep Tarradellas Airport se nachází 12,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „Decô Apartments Barcelona-Eixample“ vlek nebo lanovka?

Telefèric de Montjuïc se nachází 3,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 542 recenzí hostů je 8,8/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Decô Apartments Barcelona-Eixample nebo přidejte vlastní.

Melissa12 - 2025
10/10
★★★★★

Perfektní místo, odkud jsme mohli začít objevovat Barcelonu s rodinou napříč generacemi. Prostorné a čisté, přesně akorát pro čtyři lidi. Kuchyně a balkon byly fajn doplněk. Poloha seděla. Personál byl přátelský, jasně komunikoval a bez problémů nám uschoval zavazadla. Výtahem to bylo velké plus.

ℹ) Recenze Decô Apartments Barcelona-Eixample nevyjadřují stanovisko barcelona-sleepstays.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Decô Apartments Barcelona-Eixample - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~8 823 Kč
Typická cena
~4 866 Kč

Dražší než 10 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 372

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~8 823 Kč
Typická cena
~4 890 Kč

Toto ubytování je o 80 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s letištním transferem a s parkováním: 64

Za podobnou cenu

~7 500 Kč – ~10 147 Kč

  • Porovnaná ubytování 29
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 8
  • S bazénem 14
  • Se snídaní 16

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Hotel Boutique La Pau

9,6/10 ~7 552 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.