Hostal Goya

Mezi nejlépe hodnocenými
Penzion

Barcelona, ŠpanělskoPau Claris, 74 Primero, 08010

Orientační cena za noc pro 2 osoby~4 788 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 6 hostů
  • Až 80 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~4 788 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O penzionu

V lokalitě Barcelona nabízí Hostal Goya pokoje o ploše od 10 do 80 m². Všechny mají vlastní koupelnu. Část z nich nabízí i fén, televizi, trezor a klimatizaci. Některé pokoje nabízejí také balkon nebo terasu.

Za používání Wi-Fi hosté neplatí. Hostal Goya nabízí úschovu zavazadel.

Hosté mohou využívat terasu. K dispozici je také výtah. „Palau Savassona“ je 550 m od ubytování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Passeig de Gracia200 m
Museu del Perfum580 m vzdušnou čarou
Palau Episcopal690 m vzdušnou čarou
Platja de la Barceloneta2,1 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento penzion vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleBalkon nebo terasaKlimatizace
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí314 m²Manželská postel-Ano
Třílůžkový pokoj320 m²3 × Samostatná postelAnoAno
Jednolůžkový pokoj110 m²Samostatná postel-Ano
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi216 m²2 × Samostatná postel-Ano
Dvoulůžkový pokoj Superior s oddělenými postelemi222 m²2 × Samostatná postelAnoAno
Zobrazit další (3)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleBalkon nebo terasaKlimatizace
Levný jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou mimo pokoj110 m²Samostatná postel-Ano
Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí210 m²Manželská postel-Ano
Rodinné apartmá s balkonem680 m²2 × Manželská postel, Rozkládací pohovka--

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Porovnejte pokoje v penzionu Hostal Goya a vyberte si podle svých potřeb. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

▾

Třílůžkový pokoj

▾

Jednolůžkový pokoj

▾

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

▾

Dvoulůžkový pokoj Superior s oddělenými postelemi

▾

Levný jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou mimo pokoj

▾

Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

▾

Rodinné apartmá s balkonem

▾

Hostal Goya - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Terasa
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Please let Hostal Goya & Apartments know your expected arrival time in advance.

Lze využít pole pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo kontaktovat ubytování.

Please note that We offer complimentary coffee available 24 hours a day, along with a selection of local pastries in the morning for our guests to enjoy!

Please note that this is not a full breakfast but rather a complimentary snack on the house.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • katalánsky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • HB-000320

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Barcelona El Prat Josep Tarradellas Airport“ od ubytování „Hostal Goya“?

Barcelona El Prat Josep Tarradellas Airport se nachází 12,6 km vzdušnou čarou od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „Hostal Goya“ vlek nebo lanovka?

Telefèric del Port se nachází 2,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 2 732 recenzí hostů je 9,1/10 . Přečtěte si recenze penzionu Hostal Goya nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Hostal Goya. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hostal Goya - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~4 788 Kč
Typická cena
~5 073 Kč

Levnější než 6 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 371

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~4 788 Kč
Typická cena
~4 830 Kč

Cena tohoto ubytování je blízko typické ceně této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s parkováním a s rodinnými pokoji: 157

Za podobnou cenu

~4 070 Kč – ~5 506 Kč

  • Porovnaná ubytování 225
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 11
  • S bazénem 56
  • Se snídaní 64

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Hostal Porxos Garden

9,3/10 ~4 407 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.