Hotel Nuevo Triunfo

Hotel

Barcelona, HiszpaniaCabanes, 34, 08004

  • Do 3 osób
  • Do 14 m²
  • Sypialnie: 1

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Orientacyjna cena za noc: ~2 340 zł

  • Korzystasz bezpłatnieNie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert.
  • Sprawdzasz bez zobowiązańSam wybór dat nie oznacza rezerwacji.
  • Poznaj obiekt przed rezerwacjąZdjęcia, wyposażenie i opinie w jednym miejscu.
  • Jasne warunki rezerwacjiPłatność i anulowanie poznasz przed potwierdzeniem.

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Hotel Nuevo Triunfo?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Hotel Nuevo Triunfo znajduje się w miejscowości Barcelona. „Pokój jednoosobowy” oferuje 7 m² dla maksymalnie 1 osoby. „Pokój trzyosobowy” ma 14 m² i mieści do 3 osób. We wszystkich pokojach można korzystać z prywatnej łazienki, klimatyzacji i lodówki. Biurko znajdziesz w „Pokój jednoosobowy” i „Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami”.

W budynku można korzystać z windy.

W tym hotelu recepcja działa przez całą dobę. W Hotel Nuevo Triunfo dostęp do Wi-Fi jest bezpłatny.

Odległości do wybranych miejsc

Palau Marc740 m
Sant Sebastià Beach1,6 km
Fundació Joan Miró990 m
Platja de Sant Miquel1,8 km

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Jeśli zależy Ci na dostępie do recepcji o każdej porze, działa ona przez całą dobę.Zobacz szczegóły
  • Zależy Ci na windzie w budynku? Jest dostępna dla gości.Zobacz szczegóły
  • Chcesz połączyć się z Wi-Fi? Dostęp dla gości jest bezpłatny.Zobacz szczegóły

Wybór pokoi

Praktyczne pytania przed wyborem pokoju

Cenę, dostępność i warunki pobytu sprawdzisz w ofercie wybranego zakwaterowania.

Wspólne wyposażenie

  • Prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • ręczniki
  • suszarka do włosów
  • lodówka

Pokój jednoosobowy

Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Pokój trzyosobowy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

Po przyjeździe należy okazać kartę kredytową użytą do dokonania rezerwacji.

Właściciel karty musi być obecny podczas zameldowania.

Języki
  • kataloński
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • włoski
  • portugalski
  • TL
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Hotel Nuevo Triunfo - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • codzienne sprzątanie
  • całodobowa recepcja
  • usługi konsjerża
  • winda
  • sejf

Hotel Nuevo Triunfo na mapie: Barcelona

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Hotel Nuevo Triunfo?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: od 00:00 do 12:00.

Czym różnią się pokoje w Hotel Nuevo Triunfo?

Pokój jednoosobowy: do 1 osoby; 7 m²; liczba sypialni: 1; łóżko pojedyncze. Pokój trzyosobowy: do 3 osób; 14 m²; liczba sypialni: 1; łóżko pojedyncze, łóżko pojedyncze, łóżko pojedyncze. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy Hotel Nuevo Triunfo przyjmuje zwierzęta i czy obowiązuje dopłata?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Czy recepcja w Hotel Nuevo Triunfo działa przez całą dobę?

Recepcja działa przez całą dobę.

Czy Wi-Fi w Hotel Nuevo Triunfo jest bezpłatne?

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Jakie wyposażenie jest dostępne w Hotel Nuevo Triunfo?

Pokój jednoosobowy: klimatyzacja, lodówka, biurko, suszarka do włosów, ręczniki. Pokój trzyosobowy: klimatyzacja, lodówka, suszarka do włosów, ręczniki.

Czy Hotel Nuevo Triunfo ma windę?

W budynku jest winda.

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Jak daleko od obiektu „Hotel Nuevo Triunfo” znajduje się El Poble-sec?

El Poble-sec znajduje się 810 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Hotel Nuevo Triunfo” znajduje się lotnisko „Barcelona El Prat Josep Tarradellas Airport”?

Barcelona El Prat Josep Tarradellas Airport znajduje się 11 km od obiektu.

Hotel Nuevo Triunfo: jak wypada cena na tle hoteli w mieście Barcelona?

Porównujemy cenę tego obiektu z hotelami w tym samym mieście. Typowa cena: połowa hoteli jest tańsza, połowa droższa.

Ten sam standard: hotele 2★

Typowa cena: ~888 zł · ten obiekt: ~2 340 zł

Drożej niż 10 na 10 hoteli 2★ w tym mieście.

Porównane hotele 2★: 140

Ten sam standard i wyposażenie

Hotele 2★ z całodobową recepcją: 62

Typowa cena: ~848 zł · ten obiekt: ~2 340 zł

Ten obiekt jest o 176% droższy niż typowa cena tej grupy.

Za podobną cenę: ~1 989 zł – ~2 691 zł

  • Porównane obiekty: 15
  • Wyżej oceniane niż ten obiekt: 12
  • Z basenem: 7
  • Ze śniadaniem: 8

Najwyżej oceniany w tej cenie: Sixtytwo Hotel · 9,4 · ~2 045 zł

Porównanie obejmuje obiekty z listy tego miasta z ceną w tej samej walucie, za pokój dla 2 dorosłych przeliczony na noc. Ceny są orientacyjne (dokładną cenę widać po wybraniu terminu pobytu). W dużych miastach bierzemy pod uwagę najczęściej oceniane obiekty.

Opinie o Hotel Nuevo Triunfo

Średnia ocena z 1 711 opinii gości to 7,9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Hotel Nuevo Triunfo. Dodaj swoją na barcelona-sleepstays.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10